Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4948 / 5048
Доброго дня, потрібна консультація, чи можливо провести переговорну процедуру після вступу в силу 19.04.2020 змін до ЗУ "Про публічні закупівлі" згідно ЗУ 114-IX 19.09.2019 відповіднодо 40 статті, п. 2, абзацу 1 якщо проведено та відмінено двічі тендер (до вступу в силу змін) згідно ЗУ від 25.12.2015 № 922-VIII через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3593 / 3790
Ч.3 ст.3 нової редакції Закону України"Про публічні закупівлі" передбачено: "У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Листом Мінекономіки «щодо інформування про розроблення і затвердження нормативно-правових актів» від 21.04.2020 року №3304-04/25806-06, зазначено: «Водночас низка НПА наразі знаходиться на етапі погодження або на державній реєстраії. Тому, до їх затвердження рекомендується використовувати чинні НПА в частині, що не суперечить вимогам нової редакції Закону». Так, наказом Мінекономики «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» від 22.03.2016 року №490, який є чинним, взагалі не передбачено форми звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Крім цього, в зазначеній частині передбачено, що замовник може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів, але станом на теперішній час також розробляється порядок формування та використання електронних каталогів. Виходячи із цього, яким чином проводити закупівлі товарів, послуг?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3326 / 3301
Допорогова процедура закупівлі по поточному ремонту на суму 185320,00грн розпочата 17.04.2020. Маємо ми право закінчити процедуру визначенням переможця та підписанням договору у травні 2020? Чи буде дійсний цей договір?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3405 / 3375
У роз"ясненні Мінекономрозвитку щодо заміщення Уповноваженої особи зазначено"замовник самостійно зазначає у своєму розпорядчому рішенні та положенні про уповноважену особу схеми заміщення та/або способи для виконання функцій уповноваженої особи та покладення обов’язків на іншу уповноважену особу у разі її тимчасової відсутності". Як бути в такій ситуації, коли немає необхідності визначати 2-х уповноважених осіб в установі, проте необхідно визначити порядок заміщення Уповноваженої особи у разі її тимчасової відсутності? Чи можна визначити особу з числа працівників для заміщення Уповноваженої особи (тимчасово, без визначення її уповноваженою особою?)
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3458 / 3511
Чи потрібно Тендерному комітету оформлювати протоколом перехід на нові законодавчі вимоги?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2