Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.07.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3608 / 3530
Наша установа є Замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі".Ми маємо потребу в закупівлі послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії. Надавачем даних послуг можуть бути виключно підприємства яким належать компесуючі установки, тобто конкуренція в даному випадку виключена. Оператор системи розподілу якому належать компенсуючі установки відмовляється брати участь у переговорах на закупівлю даних послуг мотивучи це тим, що ці послуги не належать до послуг з передачі та розподілу електричної енергії і не є предметом закупівлі в розумінні Закону. Питання: 1. Чи є дані послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії предметом закупівлі в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі"? 2. За яким кодом єдиного закупівельного словника планувати цю закупівлю? 3. За якою процедурою здійснювати закупівлю переговорною чи потрібно публікуати звіт про укладений договір, якщо сума закупівлі перевищує 200 тис. грн.
Відповідь
05.07.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2793 / 2719
Чи потрібно відхиляти пропозицію учасника , якщо в тендерній пропозиції зазначено : 4. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 90 календарних днів з дня визначення переможця тендерних пропозицій. А відповідно п.10, ч2, ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше ніж 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Чи є це суттєвим порушенням, якщо строк, протягом якого тендерна пропозиціа вважаються дійсною, в цьому випадку, не буде меншою ніж 90 днів
Відповідь
04.07.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3406 / 3203
У зв’язку розробленням проектної документації стадій «Техніко-економічне обґрунтування» та «Проект» по об’єкту нового будівництва замовником якої є комунальна установа, що фінансується з обласного бюджету, виникла необхідність у розробці детального плану території. В наявності державний акт на постійне користування земельною ділянкою, на яку розробляється містобудівна документація. Відповідно до п. 4 ст. 10 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», за рішенням органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування для розроблення плану зонування, детального плану території крім коштів державного та місцевих бюджетів можуть залучатися кошти з інших джерел, не заборонених законом, за умови виконання функцій замовника відповідним органом місцевого самоврядування. Рішенням міської ради, яка є власником земельної ділянки, замовником детального плану території визначено виконком цієї міської ради. П. 4 рішення встановлено, що комунальна установа має визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території для укладення відповідної угоди. Відповідно до пп. 9 п. 1 ст. 1 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовники - органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, створені відповідно до закону, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. До замовників також належать юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання та відповідають хоча б одній з таких ознак: органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування належить частка у статутному капіталі суб’єкта господарювання в розмірі більше ніж 50 відсотків або такі органи володіють більшістю голосів у вищому органі суб’єкта господарювання чи правом призначати більше половини складу виконавчого органу або наглядової ради суб’єкта господарювання; наявність спеціальних або ексклюзивних прав. Виконкомом міської ради запропоновано укласти 3-сторонній договір, згідно з яким замовник - виконком міської ради, платник – комунальна установа, виконавця на теперішній час не визначено. Загальна кошторисна вартість робіт з виконання детального плану території, за результатами проведеного моніторингу, очікувано складає 375 тис. грн. Питання: яким чином здійснюється укладення договору з огляду на ЗУ «Про публічні закупівлі»? Чи можливо укласти 3-сторонній договір між виконкомом, виконавцем та платником – комунальною установою, що фінансується з обласного бюджету? Чи має право комунальна установа проводити відкриті торги, якщо юридично не є замовником, відповідно до рішення міської ради, ЗУ «Про містобудівну діяльність» та запропонованого проекту договору? Як визначити предмет договору – роботи чи послуги? Розроблення ДПТ не включене до кошторису проекту будівництва, необхідність у ньому виявлено після укладення договору на проектування.
Відповідь
04.07.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3366 / 3340
Чи можна проводити процедуру відкритих торгів по очікуваній вартості в липні місяці поточного року? Гроші на закупівлю заплановані, але на даний момент на рахунках відсутні.
Відповідь
04.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2937 / 3029
Прошу надати розяснення, чи правомірні дії Учасника. На вимогу Тендерної документації для підтвердження кваліфікації необхідно було надати довідку про наявність приладів та повірки цих приладів. На момент подання пропозиції прилади проходили щорічну повірку, тому надати діючу повірку небуло можливості, однак Учасник надав гарантійний лист, що всі прилади, які використовуються для надання послуги будуть проходити повірку. Коли Замовник розглядав документи Учасника (кваліфікація) Учасник надав лист пояснення та повірки приладів. Чи правомірні дії Учасника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2