Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3732 / 3823
У зв’язку з децентралізацією та приєднанням сусідніх громад, заклади освіти, які обслуговувалися централізованими бухгалтеріями стали автономними і відповідно кожен такий заклад став Замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Замовником, який не має діючого договору про постачання електричної енергії, розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю електричної енергії на 2021 рік на очікувану вартість, але станом на 31.01.2020 така процедура не буде завершена ( можливість укласти договір за результатами такої процедури виникне у Замовника лише у січні 2021 року). Як закупити електричну енергію для забезпечення безперебійної роботи Закладу у січні 2021 року? Чи має право Замовник укласти прямий договір до 50 тис. грн, у період проведення процедури відкритих торгів? Дякуємо.
Відповідь
09.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3732 / 3854
Доброго дня. Після проведення місцевих виборів та об‘єднання територіальних громад,районний відділ освіти скорочує свій штат та з нового року переходить до райдержадміністрацій. Школи,котрі обслуговувало районо переходять до ОТГ. Станом на сьогодні в школах планують запровадити свою бухгалтерію з 1 січня. Питання : як бути з закупівлею газу,електроенергії,харчування якщо вже не встигаємо по срокам ,щоб провести процедури і з 1 січня нам відключать газ,світло і тд і тп?
Відповідь
05.11.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3732 / 3702
Я являюся ФОП і одночасно працюю на підприємстві за трудовою угодою , тобто є штатним працівником. Чи може керівник назначити мене Уповноваженою особою?
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3732 / 3611
Доброго дня, надайте будь ласка, роз'яснення щодо підстав застосування п.5 ст 40 ЗУ "Про публічні закупівлі". 19.02.2020 року з переможцем закупівлі UA-2020-01-20-000048-c, було укладено договір про надання Послуг з відлову тварин (вилов та транспортування. тимчасове утримання безпритульних тварин в м. Кам’янське). Отримавши лист від виконавця послуг про виконання договору на 75% та велику кількість неопрацьованих заявок на вилов тварин, замовник звертається за додатковим фінансуванням, для замовлення додаткового об'єму послуг з відлову тварин. Враховуючи специфіку даного виду послуг (знайомий виконавцю ареал мешкання безпритульних тварин), замовнику було б зручно замовити додатковий об'єм послуг у тогож самого виконавця. У зв'язку з цим, виникає питання, чи можливо в данному випадку застосувати п.5 ст 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" і провести закупівлю додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Завчасно дякуємо за відповідь.
Відповідь
07.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3732 / 3791
Чи можливо пiдписання договору iз переможцем тендеру, якщо переможець маэ Борг перед замовником за iншим договором (за договором оренди)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2