Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
23.11.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до п. 11 ч.1 ст. 10 Закону № 922 замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в ЕСЗ повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених ч. 5 ст. 41 цього Закону - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін. Аналогічна вимога щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю у разі внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, передбачених ч. 5 ст. 41 Закону 922 передбачено , ч. 7 цієї статті. Однак продовження дії договору про закупівлю на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 % суми передбачено ч. 6 ст. 41 Закону № 922. А про неї в ст. 10 Закону № 922 жодної згадки. Чи оприлюднюється в такому випадку повідомлення про внесення змін до договору?
Відповідь
07.12.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Використовуючи право суб’єкта господарської діяльності, та виходячи з принципу недискримінації учасників та рівного ставлення до них, а також забезпечення виваженого справедливого балансу між учасниками публічних закупівель, відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі » з урахуванням складності, коштовності, важливості закупівель та з метою запобігання придбання фальсифікатів, дотримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості та зі строками придатності, а також виниклим питанням щодо встановлення вимоги – надання учасниками - гарантійних листів від виробника, офіційного дилера, офіційного представництва в Україні, просимо Вас надати роз’яснення з приводу наступного : - Чи є правомочним встановлення в тендерній документації Замовником вимоги – надання учасниками гарантійних листів від виробника, офіційного дилера, офіційного представництва в Україні в розумінні ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі ».
Відповідь
11.07.2022
Запитання      Тема: Інше
Оскільки останніми змінами до Постанови №169 замовників (певної категорії, до якої відноситься наше підприємство) зобов'язали проводити закупівлі понад 50 тис. грн. через ЕСЗ із застосуванням або електронного каталогу, а у випадку закупівлі понад 200 тис. грн.- через запит цінових пропозицій, або спрощеної закупівлі. Питання: чи правомірно застосувати один з винятків, перелічених у Постанові, при якому замовник може укласти прямий договір - відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників- на випадок коли закупівля через запит ціни пропозицій також не відбулась через відсутність пропозицій?
Відповідь
18.02.2020
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Доброго дня! Прошу допомоги у питанні діяльності ТК. Установа знаходиться у процесі припинення - відбувається реорганізація шляхом приєднання до іншої установи. Відповідно до ст. 104-107 ЦК призначено комісію з реорганізації, до якої перейшли всі повноваження щодо управління справами юридичної особи. Реорганізація завершиться у травні. Питання наступне: чи не змінилися правові засади діяльності ТК? Чи може він у цей період організовувати та проводити закупівлі як і раніше? Чи є якісь особливості діяльності саме у цей двомісячний термін, коли юридична особа перебуває у процесі припинення? Чи доцільно замовнику закуповувати товари та послуги виходячи з річної потреби, чи з урахуванням строку фактичної діяльності юридичної особи (на 2-3 міс)?
Відповідь
07.02.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Надайте будь ласка відповідь, чи будуть внесені зміни до наказу МЕРТУ №680 від 13.04.2016р. відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи замовника повинні самостійно внести зміни в тенденту документацію.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json