Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.03.2023 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1844 / 1788
На оголошення процедури відкритих торгів з особливостями UA-2023-02-20-001710-a в період уточнень скаржник подав скаргу до АМКУ, закупівлю заблоковано. Орган оскарження виніс рішення, згідно я яким Замовник зобов'язаний внести зміни да тендерної документації з метою усунення порушень. За цей час у Замовника змінилась потреба в закупівлі товарів в бік зменшення. Яким чином Замовник може скасувати дану закупівлю? Чи не буде порушення спочатку виконати рішення АМКУ-внести зміни до ТД, а наступного дня скасувати закупівлю, враховуючи реальну потребу Замовника в придбанні товарів на даний момент? Дякую
Відповідь
19.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1844 / 1797
Чи поширюється дія постанови КМУ від 28.02.2022 № 169 на договори укладені під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" (зі змінами), які укладені до прийняття вищезазначеної Постанови?
Відповідь
05.04.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1844 / 1929
Доброго дня! Ми військова частина, маємо потребу провести будівельні роботи на військовому об'єкті. Згідно розробленого проекту тривалість даних будівельних робіт складає 5 місяців. Враховуючи роз`яснення щодо застосування постанови №169 від 28.02.2022р. та положення Конституції України, указу Президента №64, строк дії договору та виконання зобов’язань за ним може охоплювати саме період дії воєнного стану і передбачати можливість їх продовження у разі продовження строку воєнного стану. Якщо військовий стан не буде продовжено та зобов’язання за укладеним договором по будівельним роботам на даному об’єкті не будуть виконані в повному обсязі, враховуючи роз’яснення ми повинні будемо розірвати даний договір з виконавцем? Які наші подальші дії? Чи можемо провести переговорну процедуру з цим самим виконавцем на залишок суми договору та обсяг робіт? В разі застосування переговорної процедури, яким пунктом статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922 маємо в такому випадку керуватись? Дякуємо! Очікуємо на відповідь.
Відповідь
15.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1843 / 1849
Закупівлі товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб руху опору (складовою якого і тероборона) за вимогами ч. 4 ст. 23 Закону про нацспротив становлять державну таємницю і здійснюються за процедурами, встановленими законом для оборонних закупівель. Стосується це тільки робіт, послуг і товарів оборонного призначення чи всіх поточних витрат добровольчих формувань територіальної оборони?
Відповідь
11.11.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1840 / 1809
Відповідно до п.7 Особливостей № 1178 договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону № 922, Крім частин третьої - п’ятої, сьомої та восьмої статті 41 Закону, та цих особливостей. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту (13 Особливостей) замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону. Відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» У разі закінчення строку дії договору про закупівлю, виконання договору про закупівлю або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю. Отже договір укладається з урахуванням ст. 41 Закону № 922 ч. 9 якої передбачено оприлюднення звіту про виконання договору. Натомість п. 3-8 передбачає лише оприлюдненя звту про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ. Чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання договору за закупівлями здійсненими за п. 9 та п. 13 Осоюливостей № 1178?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2