Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.03.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
5305 / 5165
Було розміщено оскарження про визнання переможця торгів у системі ProZorro, але не дотримано форму надання скарги та не проведено оплату (не прикріплено платіжне доручення щодо проведення оплати)про що було розміщено відповідь АМК про відхилення розгляду даної скарги. Чи буде заново розглядатись скарга АМК по цій закупівлі, якщо її надати повторно з дотриманням всіх вимог та проведеною оплатою?
Відповідь
19.03.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5826 / 5811
Проведено відкриті торги через Прозорро. Вартість договору перевищує 30 тис. грн. За результатами аукціону виникла економія коштів. Чи можна на стадії укладання договору на кошти, які виникли внаслідок економії від проведення аукціону, збільшити суму договору (збільшити кількість товару без зміни вартості за 1 одиницю, тобто придбати не 200 одиниць товару, а 220). Дякую.
Відповідь
19.03.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3857 / 3973
За бюджетною програмою 2505150 “Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» управлінню соціальної політики виділено більше 200,0 тис. грн. на рік, з помісячним розподілом. Як проводити закупівлю послуг з професійної адаптації учасників АТО? Нормативно-правова база.
Відповідь
19.03.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4524 / 4359
Чи потрібно включати в річний план закупівель витрати до 50 000 грн? Чи потрібно взагалі виборчій комісії публікувати складати річний план закупівель, якщо не планується придбання товарів робіт або послуг на суму що перевищує 199 999 грн?
Відповідь
19.03.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6477 / 6298
Добрий день ! Згідно положення п.2 гл.2 розділу XI Кодексу газотранспортної системи місячна номінація на наступний газовий місяць приймається оператором газотранспортної системи в період з 15 по 20 число місяця ( включно), що йде перед газовим місяцем транспортування. У такому випадку унеможливлюється надання заявки на номінацію будь-яким іншим постачальником у порядку визначеному Кодексом газотранспортної системи, у строки , встановлені цим Кодексом.Таким чином у Замовника виникає ситуація за якою він виконав вимоги Закону України " Про публічні закупівлі" , але в той же час, за нормами вищевказаного спеціалізованого законодавства у сфері функціонування ринку природного газу, забороняється укладання договору з іншим постачальником при умові наявності заборгованості перед діючим постачальником.Відповідно у Замовника виникає потреба здійснити додаткову закупівлю природного газу в того самого постачальника, який постачав природний газ у вищенаведений період. Чи можливо провести додаткову закупівлю із застосуванням переговорної процедури закупівлі відповідно до умов пункту 5 частини 2 статті 35 Закону УКкраїни "Про публічні закупівлі" ? Дякую !
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2