Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5058 / 4932
Чи правомірно застосування переговорної процедури по закупівлі електричної енергії як універсальної послуги на 2020рік. Громадська організація"Платформа Громадський Контроль" звертає увагу та наполягає на проведенні процедури відкритих торгів. Ми користуємся обгрунтуванням щодо застосування переговорної процедури,яке додаємо нижче.
Відповідь
18.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3309 / 3399
Доброго дня! Надайте будь ласка роз'яснення: Чи потрібно проводити замовнику-комунальному підприємству процедуру відкритих торгів при закупівлі товару, якщо це власні кошти підприємства(не бюджетні).
Відповідь
18.11.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3570 / 3502
Деякі нагальні послуги та товари ми не можемо закупити на початку року, оскільки тільки восені надходять додаткові кошти, і від їх розміру залежить обсяг додаткової закупівлі. Чи залишиться інститут "додаткових коштів" з набранням чинності новим Законом?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5501 / 5235
Доброго дня! Прошу пояснити наступне. Вами надано відповідь http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=afaabe9f-3ed2-4fa3-9e57-f768e2207f97&lang=uk-UA відповідно до якої "переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності умов, визначених пунктами 1, 2, 5, 6 частини другої статті 35 Закону, які передбачають укладання договору про закупівлю товарів, робіт або послуг, що можуть бути надані (поставлені/виконані) тільки певним суб’єктом. Тому, сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення у зазначених випадках". В Законі № 922 в ч. 7 ст. 2 зазначено, що забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Враховуючи зазначене, прошу пояснити яким чином можливе застосування ст. 631 ЦКУ (придбання товарів до укладення договору) при нормах ч. 7 ст. 2 Закону № 922?
Відповідь
17.11.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4093 / 4036
Відповідно до ч. 1 ст. 14 Закону № 922 (у редакції Закону № 114) спрощена закупівля проводиться замовником із застосуванням електронного аукціону відповідно до статті 30 цього Закону. Відповідно до ч. 8 ст. 14 Закону № 922 (у редакції Закону № 114) у разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично переходить до етапу розгляду на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозиції учасника. Враховуючи, що спрощена закупівля має проводитись замовником із застосуванням електронного аукціону, прошу надати пояснення чи зможе замовник у разі подання на участь у спрощеній закупівлі одного учасника, визнати його переможцем?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2