Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1733 / 1741
Мне необходима ваша помощь в получении помощи ФОП 6500я 8марта подала заявку на получение помощи ФОП заявка была одобрена Дии но дело в том что заявка пошла на закрытую карту монабанка по совету специалиста монобанка я открыла новую карту монабанка но деньги так и не пришли я могу представить вам номера карт монобанка и закрытые и чёрной карты и карты е пидримки и новой карты монабанка чёрной и карты е пидримки, которую я открыла по совету специалиста монобанка 10марта я очень надеюсь на вашу помощьcajxwu
Відповідь
30.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1733 / 1586
Прошу уточнити, за якою електронною адресою чи контактним номером зв'язуватися, для бронювання відстрочки з мобілізації, співробітників фірми? з повагою, фінансовий директор ТОВ «БСП Трейдінг» Бартош Сергій Петрович
Відповідь
04.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1732 / 1765
Яким документом підтвердити юридичний факт належності до відповідного сектору об’єктів критичної інфраструктури?
Відповідь
06.03.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1731 / 1731
Закупівля за кодом ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні та 33600000-6 Фармацевтична продукція. Питання полягає в тому чи можливе розділення цих предметів закупівлі, чи це один предмет?
Відповідь
05.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1728 / 1857
Доброго дня! Ми є комунальним підприємством, яке відноситься до категорії Замовників, згідно п.3 ч.1 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об`єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків». На сьогоднішній день наше підприємство не перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій. Чи маємо ми право укладати прямі договори до 50 тис.грн., відповідно до постанови КМУ від 28.02.2022р. №169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (зі змінами), використвуючи абзац 5 підпункту 1 пункту 1: «Замовник може здійснити публічну закупівлю, вартість якої є меншою ніж 50 тис. гривень, з використанням електронної системи закупівель, у тому числі з використанням електронних каталогів. У разі здійснення закупівлі, вартість якої є меншою ніж 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, не вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та не оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель», якщо їх загальна сумарна вартість на рік перевищує 50 тис.грн. по одному коду ДК 021:2015?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2