Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3792 / 3721
Надайте будь-ласка розяснення щодо застосування п.4 ч. 2 ст. 16 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме: які саме строки балансу (просимо вказати кодя рядка балансу) підприємства підтверджують його фінансову спроможність? Чи можна говорити, що підприємство фінансово спроможне, якщо обсяг річного доходу (виручки) (код рядка балансу 2000) більше очікуваної вартості предмета закупівлі, але підприємство має збиток?
Відповідь
10.08.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3412 / 3541
Добрий день, я провідний фахівець філії в Чернігівській області, займаюсь підготовкою договрів. Направила проект договору споживача про надання послуги з розподілу електричної енергії до АТ "Чернігівобленерго" із зазначенням тарифу на дату укладання договору за послугу розподілу ел.енергії. Представник компанії повідов, що тариф у договорі закупівлі та додатках до договору не зазаначається Надайте консультацію, чи є обов'язковим вказувати тариф на послугу в договорі чи додатку до договору, додатковій угоді?
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3770 / 3746
Прошу роз’яснити: 1) чи є закупівля товару працівником за власні кошти з подальшим відшкодуванням установою понесених ним витрат на підставі авансового звіту закупівлею у розумінні Закону № 922 та Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі», затвердженої наказом ДП "Прозорро" від 19.03.2019 р. № 10? 2) Чи потрібно оприлюднювати Звіт в такому разі? Включати таку закупівлю в річний план по факту та одразу оприлюднювати Звіт? А якщо документ датовано датою, раніщою, ніж працівник склав авансовий?.
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3249 / 3220
Відповідно до оновленої редакції Закону України "Про публічні закупівлі" 25.12.2015 р. № 922-VIII з 19.04.2020 р. закупівлі товарів, робіт і послуг вартістю від 50 тис. грн. до 200 тис. грн для товарів і послуг і 1, 5 млн. грн для робіт проводяться із застосуванням процедури спрощених закупівель, а допороговими відповідно вважаються закупівлі від 1 коп. до 50 тис. грн. Прошу роз’яснити: Як бюджетним установам здійснювати передплату періодичних видань, якщо загальна сума за передплату декількох видань перевищує 50 тис. грн? Чи потрібно проводити спрощену закупівлю? Чи можна зазначати конкретну назву видання, яке установа бажає передплатити?
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3063 / 2879
В січні 2020 р оприлюднено звіт про укладений договір на суму 90 000 (пальне). Зараз виникла потреба у збільшення обсягу на 60 000. Чи можливо оприлюднити зміни до плану та додаткову угоду про збільшення ціни договору?? оскільки є розяснення що на договора по яких оприлюднено звіт про укладений договір не розповсюджується ст. 41 ЗУ? Буду вдячна!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2