Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1573 / 1710
В річному плані закупівель управління культури умовно передбачено суму в розмірі 500 000 грн. за кодом 92310000-7 "Послуги зі створення та інтерпретації мистецьких і літературних творів" на проведення святкових та мистецьких заходів в районі згідно запланованих заходів на рік. Загальна річна сума по цьому коду передбачає проведення відкритих торгів, хоча бюджет кожного окремого культурного мистецького заходу різний (до 50,0 тис. грн, до 200,0 тис.грн.). Яку процедуру закупівлі послуг застосовувати в такому випадку, чи по кожному заходу оголошувати відкриті торги, чи вибір процедури закупівель визначати в кожному окремому випадку окремо, виходячи із суми бюджету, передбаченого на кожен окремий захід? Дякую.
Відповідь
03.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1791 / 1794
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення по такому питанню: В частині 6 статті 3 зазначено: "6. Цей Закон НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ у випадку, якщо замовники, визначені у пункті 4 частини першої статті 2 цього Закону, здійснюють закупівлі таких предметів закупівлі: 1) товари, роботи і ПОСЛУГИ, ЩО виробляються, ВИКОНУЮТЬСЯ чи надаються НА користь ЗАМОВНИКА або групи замовників АФІЛІЙОВАНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ виключно для забезпечення діяльності такого замовника або групи замовників в окремих сферах господарювання. Для цілей цього Закону АФІЛІЙОВАНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ВВАЖАЮТЬСЯ ВІДОКРЕМЛЕНІ СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ЗАМОВНИКА, майно та операції яких зазначені в консолідованому балансі замовника, або суб’єкти господарювання, стосовно яких замовник має вирішальний вплив, або суб’єкти господарювання разом із замовником перебувають під вирішальним впливом іншого замовника." Чи поширюється ця норма Закуну на випадок, коли видавництво, яке є відокремленим структурним підрозділом університету (без права окремої юридичної особи), буде надавати послуги друку для потреб університету?
Відповідь
03.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1527 / 1639
Доброго дня! Унівеситетські команди беруть участь в чемпіонатах України з різних видів спорту і за це потрібно сплачувати членські внески у відповідні федерації на підставі договоів. Чи поширюється дія Закону України "Про публічні закупівлі" на такі договори? Згідно з пунктом 25 частини першої статті 1 Закону публічна закупівля (далі - закупівля) - ПРИДБАННЯ замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом. Але по факту укладення згаданих вище договорів ніякі послуги не надаються - просто забезпечується право брати участь у змаганнях. Будемо вдячні за змістовну відповідь!
Відповідь
03.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1613 / 1653
Чи можливо провести спрощену процедуру закупівель на закупку електроенергії на повну суму виходячи з необхідних обсягів на рік, при цьому сума кошторису на сьогодні менша від потрібної (фінансування з МБ)?Чи провести на суму кошторису ,а тоді знову проводити на суму ,яку додадуть на сесії сільськлї ради??
Відповідь
03.02.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1687 / 1731
Доброго дня. Предмет закупівлі товарів і послуг визначається згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника. Згідно відповіді на аналогічне питання у листі №3304-04/53972-06 Ви роз`яснуєте що предмет закупівлі товарів і послуг згідно з порядком має визначатися за показником четвертої цифри, тобто за КЛАСОМ. Якщо четвертою цифрою в коді є цифра "0", в такому випадку клас у коді відсутній. У зв`язку з вище викладеним виникає питання: якщо ми вирішили провести закупівлю трактора правильним буде вказати код 16700000-2 "Трактори", або правильно вказати код 99999999-9 - "Не визначено"? Дякую за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2