Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.12.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2847 / 2745
Протягом якого часу потрібно проводити повторні відкриті торги , якщо в перших закупівля не відбулася в зв'язку з відсутністю учасників процедури. Чи можна міняти тендерну документацію в повторних відкритих торгах?
Відповідь
05.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4122 / 3954
Замовником двічі відмінено відкриті торги на закупівлю послуг відповідно до абзацу 5 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), а саме: подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Враховуючи вищезазначене, Замовник має право застосувати переговорну процедуру закупівлі відповідно до п.4 частини 1 статті 35 Закону, а саме: 4) якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. При закупівлі послуг за процедурою відкритих торгів обов’язковою вимогою до учасників було подання забезпечення тендерної пропозиції у вигляді банківської гарантії. Оскільки однією з умов застосування переговорної процедури закупівлі в даному випадку є те, що вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, просимо надати роз’яснення: 1) чи вважається вимогою до учасника подання забезпечення тендерної пропозиції у вигляді банківської гарантії; 2) чи необхідно при проведенні переговорної процедури закупівлі вимагати від учасника подання забезпечення виконання умов, узгоджених за результатами переговорів у вигляді банківської гарантії. Враховуючи вищевикладене, з метою дотримання вимог Закону, ДП «Адміністрація морських портів України» звертається до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України як до Уповноваженого органу. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
04.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2983 / 2907
Яким чином можливо повернути кошти, сплачені за подачу скарги постійно діючій колегії з розгляду скарг про порушення законоадвства при публічних закупівлях АМКУ, якщо скарга не була подана?
Відповідь
04.12.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2896 / 2839
Яким нормативним документом наразі продовжено дію договору на закупівлю електричної енергії до 31 грудня 2018р(За переговорною процедурою укладено договір на 2018р.). Оскільки, ми звертались до Учасника, щоб розірвати Договір з 11.12.2018р., нам усно повідомлено , що дія його продовжена до 31 грудня 2018р. Однак, в ЗУ "Про ринок електричної енергії" я цього пункту не знайшла. Дякую.
Відповідь
03.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2699 / 2655
Відділу освіти Білокуракинської селищної ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України в липні 2018р. на капітальний ремонт (Капітальний ремонт Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 в смт. Білокуракине Луганської області) у розмірі 1000010,00 грн. Так як ця сума коштів не дорівює 1500000,00 грн торги не проводяться, а натомість публікується звіт про укладений договір. В свою чергу 07.11.2018р. Кабінетом Міністрів України прицнято постанову про виділення коштів на капітальний ремонт (Капітальний ремонт Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 в смт. Білокуракине Луганської області) у розмірі 286000,00 грн. А з державного бюджету місцевим бюджетам надано субвенцію капітальний ремонт (Капітальний ремонт Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 в смт. Білокуракине Луганської області) у розмірі 484000,00 грн. Підскажіть будь ласка, чи потрібно суммувати всі виділені кошти в одну суму? Чи потрібно проводити відкриті торги у даному випадку? На яку загальну суму потрібно проводи торги?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2