Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.09.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3927 / 3875
В зв"язку із медреформою КУ реорганізовується в Комунальне некомерційне підприємство в жовтні місяці 2019 року. Код ЄРДПОУ залишається незмінним.Маємо ми право заключити додаткову угоду про зміни реквізитів та продовжити закупівлі по тендерним договорам( які заключени в 2019 році та повністю не виконані)як правонаступники Комунальной установи.
Відповідь
05.09.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4147 / 4144
Доброго дня! Виникло питання при оголошенні закупівлі «Smart-кейс вчителя». Оскільки останній належить до програмного забезпечення, виникає питання оголошувати закупівлю на постачання «Smart-кейс вчителя» як товар, або як надання послуг? Звертаємо Вашу увагу на те, що «Smart-кейс вчителя» замовник отримує у вигляді дисків та аксесуарів до нього, а саме:табличка класу, який працює за інноваційними технологіями; листівки для інформування батьків про участь класу в проекті. Посилання на предмет запитання: http://edugames.rozumniki.ua/smartcase/class-sk.php
Відповідь
04.09.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4355 / 4168
Постачальник звернувся, щодо підвищення ціни товару на 10%. На момент звернення коливання ціни на ринку не було (порівнювалися ринкові ціни на момент укладання договору та момент звернення щодо підвищення ціни0 При порівнянні використовувалися статистичні дані. Просимо дайте чітку відповідь чи можемо в даному випадку збільшувати ціну товару на 10%
Відповідь
04.09.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3496 / 3341
Замовнику необхідно провести процедуру закупівлі з виготовлення книги (товар). Технічним завданням передбачено повний цикл виготовлення книги, який включає в себе підготовку (набір тексту, верстка, редагування, коректура, дизайн-макет) та друкування книги. Для включення в книгу ілюстрацій та фотографій необхідно здійснити фотографування. Це не входить до переліку робіт з підготовки та друкування книги, але є необхідним на етапі підготовки до друку. Чи можна включити фотографування до технічного завдання на виготовлення книги? Чи не буде це дискримінаційною вимогою?
Відповідь
04.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3557 / 3465
відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону- Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Повідомлення про визнання переможцем та намір укласти договір прийнято 12.08.19. Який останній срок підписання договору? В разі якщо він припадає на вихідний -з формулюванням "не пізніше" цей срок на наступний робочий не переноситься, вірно?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2