Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
19.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3264 / 3337
На 2021 рік кошторисом передбачено 120 000 грн. на закупівлю паливно-мастильних матеріалів (ПММ) .Чи обов’язково потрібно купувати однією великою закупівлею річний обсяг ПММ для своєї організації? Чи законно буде здійснити три прямі закупівлі на протязі року з одним і тим же постачальником (якість товару якого перевірена) через Prozorro Market: одну закупівлю орієнтовно на 45 тисяч грн. і потім через кілька місяців ще дві аналогічні закупівлі теж в межах 50-ти тисяч гривень, згідно п.53 “Порядку формування та використання електронного каталогу”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020р. №822, а саме - правил здійснення закупівель через електронний каталог.Чи це буде розцінюватися, як розбиття предмета на частини та порушення ч.10 статті 3 Закону.Цікавить саме пряма закупівля через Prozorro Market. Чи при кожній закупівлі через Prozorro Market закупівлю ПММ потрібно здійснювати з різними постачальниками, чи, все ж таки, такі закупівлі не заборонено здійснювати, власне, з одним і тим же підприємством, включеним як учасник до переліку кваліфікованих постачальників за рішенням адміністратора електронного каталогу. Що у такому випадку вказувати у річному плані закупівель — річну потребу у закупівлі ПММ чи перед кожною закупівлею необхідно вносити зміни до річного плану у зв'язку з додатковою необхідністю закупівлі ПММ, адже Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану, у разі виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити.
Відповідь
19.02.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5638 / 5670
Доброго дня! Ми замовники закупівлі електричної енергії. В грудні були оголошені відкриті торги на закупівлю 2021 року. По результатам аукціону переміг "Велінком". 12 лютого нам стало відомо, що постачальник набув статусу "дефолтний". З 8 лютого наше підприємство перейшло на "постачальника останньої надії", ціна якого більше 6 грн. за 1 кВт. Розірвати договір з Велінкомом немає можливості, адже обленерго неможе надати показники Велінкому за спожиту нами 7 днів електроенергію, відповідно Велінком не надає Акт щоб ми змогли остаточно розрахуватись та розірвати договір. 1 Як має відбуватись реєстрація договору постачальника "останньої надії " якщо він досі його не надав та ніяк з нами не зв'язався. 2 Чи маємо ми право скористатися ст. 40 підп.3 п 2 та укласти договір по переговорній скороченій процедурі, з метою економії бюджетних коштів перейти з постачальника останньої надії до іншого, у якого ціни значно нижчі, на період проведення відкритих торгів?
Відповідь
19.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3801 / 3772
Підприємство на початку року спланувало закупівлю послуги з лабораторних досліджень на 49 тис.грн в ЦРЛ і здійснили закупівлю без використання електронної системи, розраховуючи що основну частину аналізів будуть проводитися у власній лабораторії, однак вийшов з ладу аналізатор і протягом деякого часу аналізи проводилися в лабораторії ЦРЛ(по укладеному договору),і можливо суми, що в цьому договорі до кінця невистачить. Питання:чи можна буде пізніше, як додаткову потребу закупити по спрощеній закупівлі за цим самим кодом ДК цю послугу на суму 50 тис.грн.?
Відповідь
19.02.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3540 / 3564
Чи можливе придбання основних засобів комунальним підприємством за кошти, що надійшли на його розрахунковий рахунок від органу, до сфери управляння якого воно відноситься, як поповнення статутного капіталу, без проведення процедури закупівлі. Кошти на поповнення статутного капіталу не є цільовими. У статутному капіталі комунального підприємства комунальна частка акцій перевищує 50 відсотків.
Відповідь
19.02.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3032 / 3177
У поточному році планується реорганізація органів Казначейства Сумської області шляхом приєднання до Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області підвідомчих управлінь. Яким чином правонаступник за договорами про закупівлю повинен оприлюднювати інформацію про внесення змін до таких договорів та звітувати про їх виконання в електронній систмі закупівель? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2