Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1178 / 1157
Чи можуть функціонувати паралельно кілька тендерних комітетів у новоствореній об'єднаній територіальній громаді (відповідно до кількості рад, що увійшли до ОТГ) до завершення періоду окремого виконання бюджетів під час реорганізації сільських рад?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1510 / 1426
Міністерства примушують виконувати державні закупівлі в системі "Прозорро", при цьому не забезпечують ніякого механізму захисту від недобросовісних постачальників, які можуть поставити не той товар, чи не у вказані строки. Чому нема можливості залишити хочаб відгук про постачалника, або звернутись з проханням про перевірку і недопущення такого постачальника до обману інших закупівельників? Не давайте будьласка стандартних відповідей, а краще зауважте і прийміть міри! Дякую!
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
953 / 926
Добрий день! Відповідно до ст. 10 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю оприлюднюється не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Водночас ст. 14 Закону передбачено, що в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 цього Закону, обов’язково зазначаються: кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Просимо надати відповідь на питання: за скільки робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій необхідно оприлюднити оголошення про проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
790 / 781
Добрий день! Відповідно до ст. 14 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. Просимо надати відповідь: чи потрібно при укладенні договору з переможцем спрощеної закупівлі витримувати 10-ти денний термін з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника?
Відповідь
27.01.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1187 / 1123
Добрий день! Нами було визначено переможця 23.01.2020 року. Враховуючи норми ЦКУ, останнім днем подання документів переможцем буде 28.01.2020 року. Проте позиція Верховного суду, що зазначена в постанові від 19.12.2019 по справі №916/452/19 зазначає, що в 5-ти денний строк надання документів переможцем враховується день публікації наміру. Просимо надати аргументовану відповідь на таке питання: чи враховується в 5-денний строк надання документів переможцем день публікації повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2