Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1701 / 1666
Доброго дня! Питання стосується діяльності органів місцевого самоврядування. Згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" уповноважену особу призначає/визначає замовник, замовником є в тому числі орган місцевого самоврядування. Відповідно до ЗУ "Про місцеве самоврядування" до органів місцевого самоврядування відноситься відповідна рада, яка в межах свої (як законодавчий орган місцевого значення) компетенції приймає рішення. Разом із тим рада є юридичною особою (головним розпорядником бюджетних коштів), яка вчиняє свої дії в особі її керівника - міського (селищного) голови. Отдже виникає питання чим може затверджуватись положення про уповноважену особу з питань закупівель: рішенням міської(селищної) ради чи це може зробити міський (селищний) голова своїм розпорядженням, як керівник міської (селищної) ради?
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1619 / 1648
Доброго дня! Надайте будь ласка роз'яснення з приводу правомірності укладання прямого договору (без використання аукціону) на суму до 50 тис. грн., після підписання якого проводиться спрощена процедура на суму 100 тис. грн. за тим самим предметом закупівлі.
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2543 / 2549
Університетом було двічі проведено відкриті торги з публікацією англійською мовою. Усі обидва рази торги були відмінені. Торги були оголошені до 19 квітня 2020 року. Чи має університет право застосувати переговорну процедуру закупівель (з причини Переговорна процедура після 2 відмін відкритих торгів) за новою редакцією Закону? При чому технічні вимоги предмета закупівлі та кваліфікаційні критерії не будуть відрізнятись від попередніх торгів, а документи по ст.17 будуть вимагатись від Учасників у відповідності до нової редакції Закону. Або потрібно проводити нові торги?
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1590 / 1594
Як бути, якщо на комунальному підприємстві є касовий апарат? Якщо видавати гроші під звіт працівникові для покупки касової стрічки, відправка рекомендованих листів і т.д. чи потрібно оприлюднювати в Прозорро ? Бюджетними коштами не користуємось.
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1680 / 1746
за ст.20 Закону України "Про публічні закупівлі" відкриті торги є основною процедурою закупівель. Чи не буде порушенням вимог Закону проведення відкритих торгів, якщо очикувана вартість товару або послуги не перевищує 200.0 тис.грн.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2