Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
589 / 581
Відповідно до пункту 5 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" нової редакції Закону процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону. Разом з тим пунктом 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" редакції Закону з 19.04.2020 передбачено, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. ------------------ Питання: Чи можна продовжити дію договору, укладеного до введення в дію нової редакції Закону (до 19.04.2020) відповідно до ч.5 ст. 36 Закону (порядок, що діяв)враховуючи положення пункту 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" чинної редакції Закону, а саме те, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі виключно ДО ЗАКІНЧЕННЯ СТРОКУ, на який такі договори були укладені? Наприклад: якщо договір був укладений у 2019 році із кінцевим строком дії до 31.12.2020, то продовження його дії на 2021 рік неможливе в силу положень пункту 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" чинної редакції Закону?
Відповідь
27.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
691 / 737
Доброго дня! Цікавить позиція УО щодо такої ситуації. У складі університету в якості структурних підрозділів без статусу окремої юридичної особи є Науково-дослідна частина і Видавництво. В процесі виконання НДР виникає потреба у друкарських та видавничих послугах, які може надати Видавництво. Чи підпадають під дію Закону "Про публічні закупівлі"такі послуги? По факту, це перекидка коштів з одно рахунку університету (зокрема, з рахунку Науково-дослідної частини) на інший (спецфонд університету).
Відповідь
26.11.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
699 / 730
Доброго дня! Договір за результатами спрощеної закупівлі. Для публікації цього договру потрібно чекати 10 днів з дня Наміру?
Відповідь
26.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
731 / 761
Доброго дня, підскажіть будь дласка, як бути в такій ситуації, нами проведено відкриті торги на закупівлю: Набір реагентів для імуноферментного визначення концентрації фактора некрозу пухлин-альфа Набір реагентів для імуноферментного визначення концентрації альфа-інтерферону реагентів для імуноферментного визначення концентрації Інтерлейкіну 6 Набір реагентів для імуноферментного визначення концентрації Інтерлейкіну 2 учасник, який переміг в тендері пропонує дані товари фірми АТ "Вектор -БЕСТ" Російська Федерація. Відповідно до переліку товарів, які заборонені на ввезення з РФ, реактиви відсутні. Відповідно п. 2 Рішення Ради національної безпеки і оборони України є додатки з переліком юридичних та фізичних осіб до яких застосовані санкції, АТ "Вектор -БЕСТ" в даних переліках відсутня. Підскажіть будь ласка, як бути в цій ситуації?? і чи є аналоги Українського виробництва??
Відповідь
26.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
785 / 803
Добрий день! Будь ласка, надайте роз’яснення : на початку року підприємством було укладено договір ЄЗС ДК 021:2015 Код 65110000-7 розподіл води (розподіл води, послуги з відведення стічних вод) на суму: 212143,00 грн. з ПДВ. ЄЗС ДК 021:2015 Код 65110000-7 розподіл води – 117871,00 грн. з ПДВ; ЄЗС ДК 021:2015 Код 90430000-0 послуги з відведення стічних вод – 94272,00 грн. з ПДВ. Так як сума по кодам була меншою за 200000,00 грн. було укладено прямий договір. На теперішній час не вистачає коштів для сплати рахунків у листопаді та грудні. Підприємству було надано кошти в сумі 59570,92 ЄЗС ДК 021:2015 Код 65110000-7 розподіл води – 28352,80 грн. з ПДВ; ЄЗС ДК 021:2015 Код 90430000-0 послуги з відведення стічних вод – 21218,12 грн. з ПДВ. Питання: чи можемо ми укласти прямий договір з постачальником послуг? Чи вважаються надані кошти додатковими? Чи поняття «додаткові кошти» вже не існує і треба проводити переговорну процедуру закупівлі? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2