Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.10.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1358 / 1416
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи може бюджетна установа публікувати звіт про укладений договір щодо надання послуг у сфері інформатизації та розробки програмного забезпечення (розробка сайту) на суму 92 тис. грн., без оголошення закупівлі, якщо договір укладено напряму через узгодження специфіки майбутніх послуг, а кошти, які планується витратити, є грантовими? Чи потрібне додаткове обґрунтування (розпорядження) керівника установи?
Відповідь
17.10.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1191 / 1172
Доброго дня! У зв’язку із виробничою необхідністю, у планах аграрного закладу освіти є придбати сільськогосподарської техніки, зокрема комбайну, що у подальшому дозволить скоротити витрати на оренду такої техніки та зменшить ризики невчасного збору урожаю. Нова сільськогосподарська техніка досить дороговартісна, тому розглядається техніка, яка була у вжитку (б/у). При цьому, власних коштів на сто процентну одноразову оплату у календарному році не передбачено. Відтак, розглядається участь у державній програмі з кредитування, де однією із сторін виступатиме Ощадбанк, який оплатить усю суму вартості товару, та стане застоводержателем до кінця виплати кредиту закладом освіти. З огляду на це питання: чи придбання б/у сільськогосподарської техніки за кредитні кошти підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі»? Якщо так, то яку процедуру слід застосовувати з урахуванням Особливостей, затверджених постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178? Які спеціальні нормативно-правові акти унормовують такі правовідносини. Дякую! З повагою! Мирного усім дня!
Відповідь
17.10.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1180 / 1240
Підпунктом 2 пункту 19 Особливостей передбачено випадок зміни істотних умов договору про закупівлю, а саме: «погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю на момент його укладення». В той же час в інших випадках, встановлених в пункті 19 Особливостей, зокрема за підпунктом 5 є можливість погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення. Якщо замовником був застосований підпункт 5 пункту 19 Особливостей і ціна договору була зменшена, то чи може замовник під час подальшого застосування підпункту 2 пункту 19 Особливостей, коли буде збільшення ціни за одиницю товару, збільшити і суму договору до рівня суми договору на момент його укладення? Тобто після зменшення суми договору повернути її до рівня суми договору на момент його укладення за підпунктом 2 пункту 19 особливостей.
Відповідь
17.10.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1297 / 1299
Добрий день, ДУ «Професійні закупівлі» відхиляє заявку постачальника до е-каталогу. Куди можна оскаржити таку відмову? Відхилення мотивоване тим, що постачальник не доводить досвід роботи з аналогічним товаром, хоча всі необхідні документи були наданні. Звертались в Антимонопольний комітет, відправили до Вас. Дуже чекаємо на відповідь. З повагою, Анастасія Мудрик.
Відповідь
16.10.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1317 / 1291
Доброго дня! Чи потрібно учаснику подавати документи переможця протягом 4 днів з дня визнання його переможцем, якщо документи, передбачені для учасника Переможця, були подані ним разом з документами на виконання вимоги про усунення недоліків. Переможцем даного учасника було визнано на наступний день. Дякуємо
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2