Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2212 / 2228
Відповідно до частини 7 статті 26 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерні пропозиції залишаються дійсними протягом зазначеного в тендерній документації строку. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників процедури закупівлі продовження строку дії тендерних пропозицій. Частиною 6 статті 33 Закону визначено, що замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції. Тендерною документацією визначено кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 22 листопада 2021 року та строк дії тендерних пропозицій – не менше 90 днів. Таким чином, тендерна пропозиція учасника дійсна до 19 лютого 2022 року включно. Перший день укладання договору – 22 лютого 2022 року і на день укладання договору тенрмін дії тендерної пропозиція переможця закінчиться. Питання: 1. Чи може замовник скористатись своїм правом вимагати від учасників (в тому числі – переможця) процедури закупівлі продовження строку дії тендерних пропозицій? 2. У випадку, якщо таку вимогу відхилено чи проігноровано, чи можна відхилити тендерну пропозицію переможця процедури закупівлі, оскільки пункт 3 частини 1 статті 31 Закону такої підстави не містить?
Відповідь
15.02.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1747 / 1812
Інвестор підписав з замовником енергосервісному договір. В яких випадках можлива зміна обладнання на інше, можливо з іншими параметрами? Якщо виробник закладеного в проект обладнання підвищив ціну, це є приводом для заміни обладнання на інше? Чи допустиме та чим обмежене підвищення ціни обладнання? Хто відповідальний за перевірку поставленого обладнання згідно контракту, що воно відповідає мінімальним технічним вимогам? Якщо можлива зміна обладнання, то хто відповідальний за коректний підбір нового обладнання, яке також повинно відповідати мінімальним вимогам?
Відповідь
15.02.2022 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2645 / 2480
Ми були учасником в тендері №UA-2021-09-02-000292-c. Наштовариство не пройшло лише по причині незначної вищої ціни, але по якості товар закупки був в рази ліпший. Питання, чи можна в розділі критеріїв записати наступним чином: "Основним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 80%). " "До оцінки тендерних пропозицій приймається сума, що становить 80% вартості тендерної пропозиції кожного окремого учасника та 20% урахування вимог щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі, визначених цією документацією, в тому числі з урахуванням включення до ціни податку на додану вартість (ПДВ), якщо учасник є платником ПДВ, інших податків та зборів, що передбачені чинним законодавством, та мають бути включені таким учасником до вартості товарів, робіт або послуг." Чи вірно буде записано?
Відповідь
15.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2366 / 2343
Доброго дня! Питання наступного характеру. 18.01.2022 року відбулися торги з публікацією англійською мовою (закупівля пального) 31.01.2022 року було підписано договір з замовником. В період з 18.01. по 31.01. і в подальшому до теперішнього часу відбувається коливання ціни на ринку нафтопродуктів виникла потреба в підписанні додаткової угоди. Замовник не хоче брати до уваги подорожчання які відбувались з моменту самого аукціону і до підписання договору. Чи вправі ми брати до уваги даний проміжок часу коли робимо запит до уповноваженого органу на отримання довідки про коливання ціни на ринку?
Відповідь
15.02.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2371 / 2479
Добрий день. Остання редакція Закону передбачає три випадки звітування про виконання договору на протязі 20 днів: - з дня виконання сторонами договору; - закінчення строку дії договору **за у мови його виконання сторонами**; - розірвання договору. Виконання сторонами договору передбачає закупівлю повного об’єму товару, передбаченого в договорі, на усю суму договору. Отже - маємо договір про закупівлю електроенергії (газу, палива і т.п.) який діє до 23:59 31.12.2021 р. Остаточний об’єм спожитого товару ми будемо знати на протязі приблизно двох тижнів нового року, тоді ж проведемо і остаточний розрахунок за нього. Тож, привести об’єм спожитого товару до фактичного додатковою угодою (з метою звітування про його виконання) у 2021 році ми не можемо (не знаємо фактичного об’єму), а внести зміни в 2022 році не маємо права (дія договору закінчилася). Виходить, що у випадку, коли дія договору закінчилася, а об’єм товару вибрано не повністю, звітувати не потрібно?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2