Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4032 / 4036
Яким чином замовники мають проводити закупівлю послуги, якщо підприємство є суб’єктом природної монополії з надання послуг розподілу природного газу споживачам? Чи обов’язково проводити переговорну процедуру замовникам, що фінансуються з бюджетних коштів або достатньо укладання затвердженого Постановою НКРЕ та КП України Договір про надання послуги з розподілу природного газу, який є договором приєднання, що укладається з урахуванням вимог статей 633, 634, 641 та 642 Цивільного Кодексу України на невизначений строк? Оплата вартості послуги Оператора ГРМ з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим Регулятором для Оператора ГРМ, що сплачується як плата за річну замовлену потужність, з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем. В разі зміни постановами НКРЕ та КП тарифу на послугу розподілу природного газу протягом дії укладеного договору, чи необхідне документальне оформлення?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3252 / 3127
Добрий день! Прошу надати конкретне роз'яснення з наступного. Необхідно закупити кабінет фізики (який включає велику номенклатуру товару). Чи може замовник визначити предмет закупівлі по ДК 021:2015 кабінету фізики як 99999999-9 "не визначено" ? І чи це не буде порушенням наказу МЕРТ від 15.04.2020 № 708?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3340 / 3352
Згідно з наказом МЕРТУ 17.03.2016 № 454, який втратив чинність, Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону за об'єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293, а також галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 “Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт”, затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301, із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої – п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника. Згідно з чинним наказом №708 від 15.04.2020р. кінцева фраза "із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників другої – п'ятої цифр Єдиного закупівельного словника" відсутня. Чи свідчить це про те, що наразі визначення предмета закупівлі робіт здійснюється тільки за об'єктом? А бо ж порядок визначення залишився без змін та враховується ще й код згідно з ДК? Розрахунок меж проведення відкритих торгів в 1,5 млн потрібно здійснювати наразі вже ТІЛЬКИ за об'єктами? Чи враховується код ДК?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
2781 / 2794
Чи можливо в межах однієї і тієї ж процедури закупівлі, наказом замовника ліквідувати тендерний комітет, що затверджував тендерну докуменацію і проводив процедуру закупівлі, та призначити уповноважену особу, яка буде в цій же процедурі буде виносити рішення про відхилення пропозицій учасників?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3408 / 3498
Доброго дня! п. 5 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» - Замовникам забороняється вимагати від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису. Я правильно розумію, відтепер можна не ставити в Довідках печатки і підпис Директора (уповноваженної особи), якщо комплект Документів Учасника надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП/ЕЦП) ??? Тендер ID UA-2020-06-26-000931-b
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2