Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Підприємство об'єднання громадян "Ціль" Громадської організації "Дніпровське об'єднання осіб з інвалідністю"
Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Зміна ціни за одиницю товару
Суть питання: Чи можлива зміна ціни за одиницю товару (у бік збільшення або зменшення) без збільшення суми, визначеної в договорі, який є предметом закупівлі за договором, що був укладений на суму до 200 000,00 без проведення процедури закупівлі, на підставі п.8 ч.7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року (зі змінами) : « ч.7 Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: 8) якщо закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю» ?
Відповідь на запит 629/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у редакції Закону № 114-ІХ від 19.09.2019) (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас відповідь на питання міститься у запиті   № 145/2021 за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=725a442b-c05f-4630-b60c-0bf5a0875840&lang=uk-UA

При цьому договірні відносини, що виникають при укладенні та виконанні договору, який не є договором про закупівлю у розумінні Закону, не є предметом регулювання Закону та регулюється зокрема Цивільним та Господарським кодексами України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2