Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КОМУНАЛЬНЕ ЖИТЛОВЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО м. ЧУГУЄВА
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Закупівля по одному ДК у разі виділення додаткових коштів органами місцевого самоврядування
Суть питання: Доброго дня!
На початку року Підприємство здіснило допорогову закупівлю робіт на 31 тис. грн. за бюджетні кошти, які виділила сесія міської ради.
У травні, після вступу змін до Закону "Про публічні закупівлі", сесія знову виділила кошти на закупівлю робіт по іншому об'єкту за тим самим ДК на суму 20 тис. грн. Підприємство на початку року не передбачало таку закупівлю, тому її не планувало. Загальна вартість обох закупівель за одним ДК буде 51 тис.грн.
Чи можливо вважати другу закупівлю такою, у якій виникла додаткова потреба, яку замовник не міг передбачити та на яку виділили додаткові кошти і не використовувати норми Закону "Про публічні закупівлі" для другої закупівлі, а лише оприлюднити план та звіт про укладений договір?
Відповідь на запит 1078/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на схоже за змістом питання надано відповідь у запиті 657/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=19994f0e-65ff-4cfc-96fb-dbee61c81a77&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2