Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області
Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Тема розширена: Відмана торгів через неможливість провести засідання тендерного комітету
Суть питання: На стадії визначення переможця закупівлі, через введення картину та забарони виїзду/в'їзду з окремих населених пунктів ОТГ, тендерний комітет не може провести засідання та оголосити переможця і прийняти рішення про намір укласти договір. Провести засідання дистанційно не представляється можливим. Яким документом у цьому випадку необхідно відмінити процедуру закупівлі?
Відповідь на запит 490/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Замовник відміняє торги чи може визначити їх такими, що не відбулись, у разі наявності підстав, визначених статтею 31 Закону.

При цьому перелік підстав для відміни замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися, визначений статтею 31 Закону, є вичерпним.

Згідно з частиною четвертою статті 11 Закону рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом.

З огляду на викладене, рішення про відміну торгів приймається замовником самостійно за наявності підстав, встановлених у статті 31 Закону, та оформлюється протоколом.

Водночас пропонуємо ознайомитися з відповіддю у запиті № 431/2020 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=8ccbaef0-f82d-4393-b072-bbef1e3ab5b8&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відміна торгів
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2