Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Про несвоєчасне надання довідки про несудимість
Суть питання: Чи призведе до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 17000 грн не відхилення пропозиції визначеного переможця відкритих торгів, який надав довідку про підтвердження не судимості службової особи не в термін 5 днів, що вимагає ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі», а на 8 день після опублікування повідомлення про намір укласти договір? ( з 1 лютого 2017 року регіональні підрозділи Міністерства внутрішніх справ України не видають зазначені довідки, Департамент інформаційних технологій МВС України надав довідку на 7 день після запиту)
Відповідь на запит 240/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до абзацу другого частини третьої статті 17 Закону переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.

При цьому Законом не передбачено можливість продовження строку, встановленого у статті 17 Закону, для подання документів переможцем торгів.

Крім того, згідно пункту другого частини першої статті 30 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо переможець, зокрема не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону.

Водночас відповідальність в частині прийнятих рішень і застосування процедур закупівлі несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа персонально (частина друга статті 38 Закону).

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2