Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Новенська сільська рада
Тема: Планування закупівель
Суть питання: Доброго дня! Дитячий садок є Комунальним закладом дошкільної освіти при сільській раді та є юридичною особою. В органах Державного казначейства відкриті рахунки на які на початку року надходить фінансування з сільської ради згідно затверджених кошторисів. З березня 2021 р за рішенням сесії сільської ради внесено зміни в назву та до установчих документів Комунального закладу дошкільної освіти(дитячого садка) згідно яких комунальний заклад стає закладом дошкільної освіти, припиняє самостійну діяльність як юридична особа та переходить на баланс сільської ради. Питання виникає ,що робити з договорами,що були укладені на початку року комунальним закладом ,як окремою юридичною особою. Особливо тендерні договори на постачання електроенергії та газу. Сільська рада також проводила процедури закупівлі електроенергії та газу , але ж без урахування потреб комунального закладу(дитячого садка) , що є окремою юридичною особою. Дякую!
Відповідь на запит 462/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на питання надано відповідь у запиті № 80/2021, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: 

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=47718eb0-3514-445d-b5ba-c2fd62107bc7&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2