Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Стряпча Ірина Олександрівна
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Відхилення тендерної пропозиції
Суть питання: Доброго дня!
Відповідно до абз. 2 ч. 4 ст. 28 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною.
Питання полягає у наступному: якщо замовник відхиляє й наступну тендерну пропозицію, що йде за найбільш економічно вигідною, зобов'язаний/має право він чи ні розглядати, наприклад, третю і наступні пропозиції, якщо попередні не відповідають встановленим вимогам?
Відповідь на запит 294/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до абзацу першого частини четвертої статті 28 Закону після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною.

Згідно з абзацом другим частини четвертої статті 28 Закону у разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною.

Таким чином, розгляд кожної наступної тендерної пропозиції у разі відхилення попередньої найбільш економічно вигідної пропозиції здійснюється у порядку, передбаченому абзацом першим частини четвертої статті 28 Закону.

При цьому подібні питання розглянуті за посиланнями: http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=1fedfbf9-ba6b-414f-8b2a-8cd810181731&lang=uk-UA

http://dialog.me.gov.ua/inforez/Details?lang=uk-UA&id=1fedfbf9-ba6b-414f-8b2a-8cd810181731

Принагідно інформуємо, що  з питання розгляду пропозицій під час проведення процедури відкритих торгів додатково можна ознайомитись на інформаційному ресурсі    infobox.prozorro.org  за посиланнями https://infobox.prozorro.org/articles/procedura-vidkriti-torgi

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2