Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАЛАЄВ АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: послуги з проживання та харчування
Суть питання: Доброго дня!
Маю питання стосовно закупівель послуг з проживання та харчування,а саме :
- чи може ФОП, який не має права власності на об'єкт пропонувати/здійснювати надання таких послуг Замовнику;
-чи можливо надавати послуги проживання/харчування посередником у відкритих торгах /спрощена процедура?
Відповідь на запит 2239/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 37 частини першої статті 1 Закону учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, фізична особа - підприємець чи юридична особа - резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Таким чином, учасником процедури закупівлі може бути будь-яка особа, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію під час проведення конкурентних торгів/спрощеної закупівлі або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2