Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Суть питання: Ст. 30 Закону зазначений перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції.
Абзацом 2 ч. 1 ст. 27 Закону зазначено, що разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої ст. 10 цього Закону у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні про проведення процедури закупівлі, електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі. Відповідно до ч. 5 ст. 28 Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів.
На якому етапі до аукціону (під час прекваліфікаії) чи після аукціону замовник повинен відхилити тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник не надав забезпечення тендерної пропозиції;
2) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації, а саме:
2.1) учасник не надав інформацію у довільній формі про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій ст. 17 Закону;
2.2) учасник не надав документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції?
Відповідь на запит 46/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 05.08.2016 № 3302-06/24704-06 “Щодо розгляду тендерних пропозицій учасників процедур закупівель, очікувана вартість яких перевищує вартісні межі, встановлені в частині четвертій статті 10 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=24704

Ураховуючи викладене, у разі якщо оголошення оприлюднюється відповідно до частини четвертої статті 10 Закону, замовник здійснює розгляд тендерних пропозицій на відповідність тендерної документації та відхиляє тендерні пропозиції, які не відповідають умовам тендерної документації до проведення оцінки тендерних пропозицій.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги Розкриття тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2