Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Картелян Надія Валеріївна
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: При публікації звіту про укладений договір в системі електричних закупівель , чи потрібно заповнювати поле в системі електричних закупівель : "УМОВИ ОПЛАТИ ДОГОВОРУ (ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ РОЗРАХУНКІВ)" , якщо згідно Наказа №490 від 22.03.2016 у Формі звіту про укладані договори такий пункт відсутній
Відповідь на запит 776/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Наказом Мінекономрозвитку від 21.03.2019 № 463 “Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490”, унесено зміни до форм документів у сфері публічних закупівель, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель”.

Так, форму звіту про укладені договори доповнено наступними пунктами: “81. Вид предмета закупівлі” та “161. Джерело фінансування закупівлі” .

Отже, замовник зазначає інформацію  в електронній системі закупівель шляхом заповнення обов’язкових полів відповідно до форм документів, затверджених Наказом.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2