Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Петрова Марина Юріївна
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: Доброго дня. Чи може уповноважена особа відмінити протокол тендерного комітету (протокол про визначення переможця)?
Відповідь на запит 1419/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 10.04.2020 №3304-04/24218-06 “Щодо організації закупівельної діяльності замовника”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: 

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F24218-06%20

Принагідно пропонуємо ознайомитись з темою “Організація закупівельної діяльності: уповноважена особа/тендерний комітет, централізовані закупівельні організації”  за посиланням:

https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=e06d0d8f-a4ab-43a4-b89b-facd80ee66cd&title=VideoKursprofesiinoProZakupivli

При цьому слід ураховувати, що відповідно до пункту 4 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель. Замовник має право визначити уповноважену особу (осіб) та тендерний комітет (комітети), за умови, що кожен із них буде відповідальним за організацію та проведення конкретних процедур закупівель.
Отже, у разі, якщо у замовника діють одночасно тендерний комітет і уповноважена особа, то між ними має бути розмежування повноважень, обов'язків і відповідальності.

Натомість, якщо у замовника тендерний комітет припинив своє функціонування, а уповноважена особа приступила до виконання своїх обов’язків, то у такому разі будь-які рішення щодо процедури закупівлі приймається самостійно уповноваженою особою.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2