Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ДСП "Чорнобильська АЕС"
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані елекронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: договір про закупівлю. Просимо надати роз'яснення щодо оприлюднення укладенного договору з всіма додатками до нього? Чи потрібно оприлюднювати всі додатки до укладеного договору?
Відповідь на запит 211/2016

 Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Абзацом восьмим частини першої статті 10 Закону визначено, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: договір про закупівлю - протягом двох днів з дня його укладення.

При цьому ураховуючи принципи здійснення закупівель, зокрема відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, які передбачені статтею 3 Закону, замовник оприлюднює на веб-порталі  договір про закупівлю, укладений за результатами проведення процедури закупівлі,  в цілому.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2