Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Управління координації публічних закупівель Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Складання та оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій при проведення спрощених закупівель
Суть питання: Відподно до абз.2 пп.7 п.10 ст.11 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» (далі – Закон), рішення упоноваженої особи оформлюються протоколом.
Просимо надати роз'яснення: чи повинна уповноважена особа, під час здійснення спрощеної закупівлі, складати та оприлюднювати (відповідно до пп.7 п. 1, ст. 10 Закону) протокол розгляду тендерних пропозицій, враховуючи наступне:

Відповідно до пп.32, п.1, ст.1 Закону - тендерна пропозиція подається відповідно до вимог тендерної документації.
Натомість, тендерна документація складається при проведенні наступних процедру закупівель: відкриті торги, торги з обмеженою учасю, конкурентний діалог.
Відповідь на запит 395/2020

Шановний користувачу, на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F55553-06%20  Мінекономіки розміщено лист від 21.12.2019  № 3304-04/55553-06 “Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону”, яким зокрема, повідомлялося, що  узагальнені відповіді рекомендаційного характеру щодо застосування вимог нової редакції Закону будуть поступово готуватися та розміщуватися на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу після введення його в дію.

Наразі Мінекономіки готує узагальнені відповіді, зокрема щодо уповноваженої особи та спрощених закупівель, ураховуючи численні запити, що надходять від користувачів Інфоресурсу. У зв'язку з цим, просимо Вас очікувати відповідь в узагальненому листі, який буде розміщений на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2