Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ф/о Лавріненко Роман Михайлович
Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Тема розширена: Відмова участнику при пердкваліфікації
Суть питання: Процедура Відкриті торги з публікацією англійською мовою. на етапі предкваліфікації виявилось в одного з учасників невистачає довідки в довільній формі стосовно відсутністі підстав відмови ст. 17. Чи є законні підстави в відмові учаснику.?
Так як в вашій відповіді на запит 299/2017 вказано наступне: Частиною третьою статті 17 Закону визначено, що замовник у тендерній документації зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
ТОБТО підтвердження надає тільки учасник -переможець.
Відповідь на запит 660/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

При цьому повідомляємо, що відповідь на схожі за змістом питання надано у запитах 299/2017 та 356/2017, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=fe2e42f7-0873-4fe0-9267-a24b5d622316&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=bfeaccd9-fa53-4893-a4f9-8c04b601dd04&lang=uk-UA

При цьому перелік підстав для відхилення тендерних пропозицій визначений статтею 30 Закону.

Так, згідно з пунктом 4 частини першої статті 30 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відхилення тендерних пропозицій Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2