Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "Київбілдінг"
Тема: Тендерна документація
Тема розширена: вимога про надання ліцензії
Суть питання: ТОВ "Київбілдінг" був переможцем торгів на закупівлю UA-2020-08-14-003554-c Закупівля на prozorro.gov.ua. Економія бюджетних коштів склала 13%. Нас було дискваліфіковано із-за відсутності ліцензії.
Вимогою замовника було надання учасниками копії ліцензії на провадження діяльності. Ст.41 Закону встановлено, що копія ліцензії переможцем надається у разі, якщо такий вид діяльності підлягає ліцензуванню. Вид робіт, передбачений закупівлею, не підлягає ліцензуванню. Вимоги Замовника не мають бути вищими за вимоги Закону. Крім того, на підставі Постанови КМУ від 13 березня 2020 р. № 219, ДАБІ не видає ліцензій. Прошу відповісти: чи є дискваліфікація законною? Чи є вимоги Замовника дискримінаційними?
Відповдь прошу надати письмово.
Відповідь на запит 2150/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті № 1064/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:  https://www.me.gov.ua/inforez/Details?lang=uk-UA&id=c9f65704-bb33-4e93-b2f7-fb03fbe3edc6

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2