Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Розсошанська сільська рада
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: редагування додатків до річного плану закупівель
Суть питання: Доброго дня! Будь-ласка допоможіть у вирішенні нижчевикладеного питання.
Як редагувати додатки до річного плану закупівель із видом процедури "Без використання електронної системи" коли на майданчику zakupki.prom.ua уже видалено вид процедури "Без використання електронної системи".
Що робити замовнику:
1. коригувати додатки з порушенням. тобто коли вид процедури "Без використання електронної системи" з технічних причин і ніяк не інакше зміниться на вид процедури "Звіт про укладений договір" і в примітках вказувати що це все ж таки вид процедури "Без використання електронної системи".
2. не редагувати додатки до РП, ще теж порушення і купа запитань до Замовника. Але тоді як бути Замовнику і яку процедури обирати, адже в даному випадку очікувана вартість на половину штучно зростає, а все через неможливість коригування додатків. до прикладу: річна очікувана вартість предмету закупівлі 40тис.грн. до 19.04.2020 року був один додаток до РП і вид ""Без використання електронної системи" було укладено декілька договорів на суму 20тис.грн. тобто 20тис.грн. ми не встигли освоїти в зв'язку із запровадженням карантину. станом на 04.06.2020 року мені необхідно відредагувати ДДРП, а я не можу цього зробити тому що майданчик вніс свої корективи де згідно нового закону про публічні закупівлі видалив вид "Без використання електронної системи". Тобто якщо я не відредагую ДДРП то у мене вийде річна очікувана вартість закупівлі 40+20=60 і що мені робити проводити спрощену закупівлю це абсурд. адже моя реальна потреба не 60 а 40 і я маю по правильному робити Звіт про укладений договір без використання ЕС.
3. Ідеальним рішенням я бачу щоб усі майданчики залишили до 31.12.2020 року ще вид "Без використання електронної системи" що дасть змогу Замовникам відобразити правдиву реальну інформацію у своїх потребах. Дякую!
Відповідь на запит 1326/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на схоже за змістом питання надано відповідь у запиті 637/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=180d9f64-178e-47ad-af18-ef6dc9ed2258&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2