Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ФОП
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: закупівля товарів не пов'язаних з діяльністю
Суть питання: Добрий день. Якими законами або постановами уряду регулюється закупівля державними підприємствами товарів та послуг?
Суть у наступному. Зараз на прозорро багато закупівль товарів і послуг, які зовсім не потрібні в діяльность підприємства. Наприклад, Харківський облавтодор купляє кавомашину за 36000 грн. Питання: для чого і чому таку дорогу? І безліч інших прикладів.
Куди скаржитись на такі закупівлі?
Відповідь на запит 2545/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі  від 03.09.2020 №  3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F54160-06

При цьому всі рішення про закупівлю,  у тому числі щодо визначення потреби та предмета закупівлі, приймаються замовником самостійно.  Згідно з  статтею 44 Закону України "Про публічні закупівлі"  (далі - Закон) відповідальність за порушення вимог цього Закону несуть службові (посадові) особи, уповноважена особа замовника та керівники замовників.

Крім цього, згідно з частиною четвертою статті 7 Закону Рахункова палата, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, здійснюють контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2