Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
Тема: Тендерна документація
Тема розширена: Формальні помилки
Суть питання: Чи містяться у "Переліку формальних помилок", який затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 710 від 15.04.2020 на виконання вимог пункту 11 частини 1 статті 9 Закону України "Про публічні закупівлі",
опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок у розумінні пункту 19 частини 2 статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь на запит 346/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 386/2022, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=3aa17b75-3d6b-4528-adc3-d4430ecc5d54&lang=uk-UA.
Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2