Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Дочірнє підприємство «Кіровоградський облавтодор»
Тема: Тендерна документація
Тема розширена: п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про пубюлічні закупівлі"
Суть питання: Доброго дня. Згідно п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник може прийняти рішення про відхилення тендерної пропозиції, якщо в участника є заборгованість зі сплати податків. Якщо тільки участник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника. Прошу надати роз'яснення. Які документи повинен надати участник замовнику в підтвердження здійснених заходів.
Відповідь на запит 2324/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=34835 розміщено лист від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 "Щодо застосування статті 17 Закону".

При цьому, виходячи зі змісту статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі",  вимоги встановлюються в тендерній документації самостійно замовником з дотриманням законодавства в цілому, а тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації.

Водночас згідно статті 24 цього Закону фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2