Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "Стала енергія"
Тема: Інше
Тема розширена: локалізація товарів
Суть питання: Насоси, зокрема, що перекачують воду (насоси для рідин), є в переліку товарів до яких застосовується вимоги локалізації відповідно до п. 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» бо відносяться до групи товарів згідно ДК -4212 «Насоси та компресори».
Прошу надати роз’яснення, як діяти у випадку, коли циркуляційний насос є невід’ємною частиною готового виробу, наприклад побутового двохконтурного газового котла, беручи до уваги те, що сам газовий котел не є в переліку товарів до яких застосовується вимоги локалізації.
Тобто прошу надати роз’яснення, чи буде застосовуватись при проведенні публічних закупівель вимога з локалізації до товару, у якого невід’ємною частиною його конструкції чи комплектації є складова (частина, деталь, комплектуюча) що сама по собі підпадає під локалізацію, але без якої товар не може працювати.
Відповідь на запит 243/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 1020/2022, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=fb0a355b-3445-470c-9268-ca16b660d6f6&lang=uk-UA
Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Локалізація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2