Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Берлет Олена Вікторівна
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Суть питання: Згідно пункту 7 статті 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж п`ять днів - у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Прошу надайте будь ласка роз`яснення що відноситься до поняття "нафтопродукти сирі", а також чи можно вважати та провести закупівлю за данною вимогою, якщо предмет закупівлі ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 Energy та дизельне паливо Energy)? Дякую.
Відповідь на запит 1879/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

При цьому оскільки відповідно дo Положення про Міністерство енергетики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 507 Міненерго є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує, зокрема формування та реалізує державну політику в електроенергетичному, ядерно-промисловому, вугільно-промисловому, торфодобувному, нафтогазовому та нафтогазопереробному комплексі, з питань визначення поняття “нафтопродукти сирі” слід звертатися до вищевказаного центрального органу виконавчої влади.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2