Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Насонова Світлана Юріївна
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Вибір процедури закупівлі
Суть питання: Відповідно до Порядку визначено предмет закупівлі «Поштові послуги» (код ДК 021-2015 – 64110000-0) на загальну суму 930,9 тис. грн. Визначений предмет закупівлі включає наступні послуги:
- поштові послуги з доставки письмової кореспонденції на суму 930,8 тис. грн.;
- поштові послуги з доставки газет і періодичних видань на суму 0,1 тис. грн.
Вартісна межа предмета закупівлі перевищує 200 тис. гривень, тому виникає необхідність застосування норм закону України «Про публічні закупівлі». Враховуючи, що підставою застосування переговорної процедури закупівлі є відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи відповідно до пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», було визначено та проведено переговорну процедуру закупівлі поштові послуги з доставки письмової кореспонденції на суму 930,8 тис. грн.
На разі постає питання яким чином здійснити закупівлю поштових послуг з доставки газет і періодичних видань (передплата видань) на суму 0,1 тис. грн. Враховуючи вартісну межу предмета закупівлі, необхідно закупівлю здійснювати шляхом проведення відкритих торгів. В той же час, не можливо скористатися електронною системою у разі закупівлі, вартість якої є меншою ніж 3,0 тис. грн. Підстави для проведення переговорної процедури теж відсутні. Прошу надати роз’яснення чи можливо в даному випадку укласти «прямий» договір?
Відповідь на запит 942/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

На Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc  розміщено лист від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 “Щодо планування закупівель”, який містить відповідь на питання.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2