Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "Спец-Ком-Сервіс"
Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Добрий день.
Виникла наступна ситуація - за тендерною документацією в істотних умовах договору була визначена дата поставки товару 20.12.16р.
Дата розкриття пропозицій – 15.12.2016р.
Повідомлення про намір укласти договір було оприлюднено 16.12.2016р.,
Договір з врахуванням строку на оскарження має бути підписаний не раніше 26.12.2016р., тобто пізніше ніж дата поставки товару згідно істотних умов.
Яким чином можна врегулювати дану ситуацію та змінити дату поставки за договором без проведення нового тендеру?
Відповідь на запит 279/2016

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до  частини другої статті 32 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Ураховуючи викладене, договір про закупівлю укладається не раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. 

Водночас повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d22b496d-0bdd-4160-be4d-ea3e2ae9e700&lang=uk-UA   

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2