Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від комунального некомерційного підприємства «Київської міської психоневрологічної лікарні № 3»
Тема: Відкриті торги
Суть питання: В зв’язку з виконанням рішення Постійно діючої адміністративної Колегії Антимонопольного Комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель лікарнею №3 було тендерним комітетом внесено зміни в тендерну документацію відповідно до вимог Закону України про публічні закупівлі.
Після оприлюднення інформації щодо виконання рішення АМКУ система «Прозорро» автоматично перевела закупівлю в режим «АУКЦІОН», не давши при цьому оприлюднити затверджені на засідання тендерного комітету зміни.
Лікарня офіційно звернулась на майданчик та ДП «ПРОЗОРРО» з проханням надати технічну можливість внести зміни в тендерну документацію після яких термін подання пропозицій має продовжитися відповідно п. 2 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» та перенести дату Аукціону по закупівлі.
Просимо Вас надати роз’яснення щодо можливості виправлення ситуації без відміни закупівлі, враховуючи, що лікарня не може відмовитись без послуг, які є предметом закупівлі згідно норм діючого законодавства (UA-2020-01-03-000916-a 79710000-4 Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони) на виконання наказу МОЗ України від 31.08.2017 №992 «Про затвердження Правил застосування примусових заходів медичного характеру в спеціальному закладі з надання психіатричної допомоги»).
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 169/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Поряд з цим питання реалізації в електронній системі закупівель вимог законодавства, обов’язків оператора авторизованого електронного майданчика та адміністратора системи розглянуто в листі від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 “Щодо електронної системи закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3810-03

Поряд з цим, постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166 затверджено Порядок функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків.

При цьому виходячи зі змісту пункту 21 Порядку функціонування системи оператор авторизованого електронного майданчика повинен надавати інформаційну підтримку, зокрема забезпечити захист інформації про публічні закупівлі та захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу, що дасть змогу запобігти витоку, знищенню та блокуванню інформації, порушенню цілісності та режиму доступу до інформації.

Таким чином, щодо питань, які стосуються технічних можливостей електронної системи закупівель, необхідно звертатись до операторів авторизованих електронних майданчиків та адміністратора системи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2