Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ТОВ"Радник"
Тема: Інше
Тема розширена: зпп та забезпечення виконання договору про закупівлю
Суть питання: Чи має право замовник при проведенні запиту пропозицій постачальників у проекті договору про закупівлю встановити вимогу для переможця щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю? Адже Порядком формування та використання електронного каталогу, затвердженою Постановою Уряду №822 таке не заборонено. Водночас, наразі в електронній системі закупівель відсутне поле, в якому передбачено забезпечення виконання договору при проведенні запиту пропозицій постачальників.
Якщо встановлення вимоги для переможця при проведенні запиту пропозицій постачальників щодо надання забезпечення виконання договору про закупівлю наразі не передбачено законодавством, чи не плануються вносити зміни до нормативно- правової бази в цій частині та удосконалювати функціонал електронної системи закупівель при проведенні запиту пропозицій постачальників? Зокрема чи планується додавання поля, в якому замовник зможе встановити вимогу щодо забезпечення виконання договору при проведенні запиту пропозицій постачальників?
Відповідь на запит 36/2024
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 839/2023 , розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=0f4aca0e-2380-47a8-b805-34d6291470e6&lang=uk-UA
Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Забезпечення виконання договору про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2