Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальна установа "Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Відкриті торги за кодом ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги
Суть питання: Доброго дня!
Готую документацію для оголошення процедури відкритих торгів по страховим послугам.
Розроблюючи проєкт договору зіткнулась з таким питанням: невідємною частиною договору є додаток1 з вказанням конфіденційної інформації щодо застрахованих осіб. Підкажіть будь-ласка чи не буде порушенням не публікувати додаток 1 до договору, якщо він є невідємною частиною договору? Чи як варто діяти в данному випадку?
Відповідь на запит 292/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону.

При цьому тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.

Згідно статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

Водночас відповідно до пункту 3 статті 180 Господарсько кодексу України     (далі – ГК України) при укладенні господарського договору сторони зобов'язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору.

При цьому відповідно до пункту 4 статті 180 ГК України умови про предмет у господарському договорі повинні визначати найменування (номенклатуру, асортимент) та кількість продукції (робіт, послуг), а також вимоги до їх якості.

Згідно статті 638 Цивільного кодексу України договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.

Ураховуючи викладене, оскільки проект договору складається замовником самостійно під час розроблення тендерної документації, такий проект має містити ті істотні умови договору, які потребують погодження сторонами.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2