Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Хоменко Марина Василівна
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Відповідність ФО-П кваліфікаційному критерію "наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід"
Суть питання: Одним із кваліфікаційних критеріїв, встановлених ст. 16 Закону є "наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід".
Таким чином, Законом встановлено чітку норму щодо наявності не менше двох працівників (оскільки "працівників" означає множину).
У разі встановлення такого кваліфікаційного критерію Замовником у тендерній документації та вимоги надання "довідки довільної форми про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід" чи означає це, що навіть фізична особа-підприємець для відповідності такому критерію повинна мати хоча б одного найманого працівника?
У своєму рішенні від 10.10.2017 № 7140 АМКУ зобов'язав Замовника скасувати своє рішення про визначення переможцем процедури ФО-П, що здійснює свою діяльність самостійно, без залучення найманих працівників.
Чи може Замовник керуватися такою позицією АМКУ та чи зобов'язаний відхиляти тендерні пропозиції суб'єктів господарювання, у штаті яких 1 особа?
Відповідь на запит 527/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у запиті за посиланням http://www.me.gov.ua/inforez/Details?id=a7b8f2d1-4799-486a-ae4b-c9964a36ae9f&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2