Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Що можливості здійснення публічних закупівель без застосування відкритих торгів
Суть питання: Доброго дня! Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" затверджено відповідні особливості. Поміж іншого, затверджені особливості дозволяють придбання замовниками товарів і послуг (з певними обмеженнями) без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі у разі якщо замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій. Питання полягає у наступному: чи може замовник в особі Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (юридична адреса якого - м. Суми) реалізувати таку можливість, з підстави наявності у своїй структурі підрозділів, які фактично розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій (прикордонні райони Сумської області, Донецький та Луганський регіони)? Дякую за відповідь!
Відповідь на запит 1222/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 08.12.2022 № 3323-04/78667-06 "Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=78667
Водночас будь-які рішення щодо закупівель приймаються замовником самостійно з дотриманням вимог законодавства в цілому. До компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу  не належить визначення правомірності дій суб'єктів сфери публічних закупівель у конкретних випадках.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2