Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальне некомерційне підприємство "Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня" Корсунь-Шевченківської районної ради"
Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни на ринку.
Суть питання: За результатами проведеної процедури відкритих тогрів (за новим Законом) було укладено договір на закупівою ліків. Відповідно до умов договору ціна за одиницю та загальна ціна за Товар визначаються у Специфікації на Товар (Додаток № 1 до договору), а також у видаткових документах, що надаються Постачальником Замовнику (видаткових накладних. Поставка здійснюється партіями, в залежності від потреби Замовника. Постачальник зменшив ціну на деякі позиції товару та надіслав додаткову угоду, в якій вказано зменшині ціни на конкретну партію товару ( з перечислених позицій) в межах виконання Договору без зменшення ціни Договору. Решту з перечислених позицій Постачальник планує поставляти по цінах, за результатами торгів, та які вказано в Специфікації Договору.
Запитання: Чи потрібно зменшувати суму Договору на різницю зменшення ціни та чи відповідає п.5 ч.5 ст.41 Закону зменшення ціни в розрізі окремої партії товару (з перечислених позицій в додатковій угоді) визначеною Договором без зменшення ціни іншої партії даних Товарів? Казначейство відмовляється реєструвати таку додатукову угоду та вимагає здійснити зменшення ціни на всі інші партії даних Товарів, не зважаючи, що нами було надано лист від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06"Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю", та відповідь на запит 702/2019 Департамента регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, кажучи, що це роз’яснення стосується минулого Закону і не розповсюджується на дію нового Закону.
Відповідь на запит 1745/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на схоже за змістом питання надано відповідь у запиті 1002/2020 (питання 1), розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=750a0a56-0ee5-427b-b5ae-a0cea384c011&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2