Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради
Тема: Виконання договору
Тема розширена: Зміна внутрішніх показників договору
Суть питання: Просимо надати роз’яснення із наступних питань.
1. Поясніть, чи у випадку застосування у договорі про закупівлю будівельних робіт, укладеного за результатами тендеру, твердої договірної ціни, можна:
- змінювати розмір кошторисної заробітної плати, що враховується у договірній ціні до договору, у випадку внесення змін до нормативних актів, які регулюють дане питання (ріст зарплати) та після коригування проекту будівництва;
- змінювати вартість окремих матеріалів, що застосовуються в договорі на виконання робіт, за умови коригування проекту будівництва, якщо зазначена зміна не призведе до збільшення суми договору.
2. Поясніть, чи можна застосовувати у договорі про закупівлю будівельних робіт, укладеного за результатами тендеру, динамічну договірну ціну. У випадку застосування динамічної договірної ціни, надайте пояснення, по аналогії до попереднього питання щодо можливості зміни розміру кошторисної заробітної плати та вартості окремих матеріалів, за умови коригування проекту будівництва, якщо зазначена зміна не призведе до збільшення суми договору.
Відповідь на запит 83/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланнями Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=9&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщено листи від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю” та від  30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2