Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Мирогощанський аграрний коледж
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: При публікації закупівлі кінцева термін подання пропозицій до 13.12.2018 року до 23:00, а в тендерній документації до 13.12.2018 року до 22:00. Чи потрібно вносити зміни до тендерної документації?
Відповідь на запит 1062/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Згідно з статтями 21 і 22 Закону кінцевий строк подання тендерних пропозицій обов'язково зазначається в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів та у тендерній документації, які безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 Закону.

Порядок подання тендерних пропозицій встановлений статтею 25 Закону та передбачає, зокрема, що електронна система закупівель автоматично формує та надсилає повідомлення учаснику про отримання його пропозиції із зазначенням дати та часу. Електронна система повинна забезпечити можливість подання пропозиції всім особам на рівних умовах.

Тендерні пропозиції, отримані електронною системою закупівель після закінчення строку їх подання, не приймаються та автоматично повертаються учасникам, які їх подали (частина третя статті 25 Закону).

При цьому інформація щодо підготовки тендерної документації міститься в листі  від 16.11.2017  № 3304-06/31462-06 "Щодо надання узагальнених рекомендацій для складання тендерної документації", розміщеному за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміни до тендерної документації
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2