Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Рівненський державний базовий медичний коледж
Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Змінюється назва замовника
Суть питання: Доброго дня. З початку року нашою установою проводились переговорні процедури на закупівлю комунальних послуг( тепло, газопостачання, водопостачання, електрична енергія). З 01 вересня у нас проводиться перейменування установи без зміни коду ЄДРПОУ. Чи достатньо буде заключити додаткові угоди на зміну назви замовника і опублікувати їх у встановленому законом порядку. Якщо ні, то розясніть будь ласка порядок дій для нашої установи. Дякую.
Відповідь на запит 749/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель  за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=1&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено лист  від 23.03.2018 № 3304-04/12631-07 “Щодо правонаступництва та новостворених юридичних осіб”. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2